Geleneksel Tedavi Atölyesi

[vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”15675″ qode_css_animation=””][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

Geleneksel Tedavi Atölyesi üyeleri  olarak; tarihteki geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemlerinden esinlenerek geleceğin bilimine ışık tutacak, beden ve ruhu birbirinden ayırmadan bütüncül bir yaklaşımla, manuel olarak yapılan ve/veya yapılabilecek doğal, etkili tedavi yöntemlerin detaylı olarak araştırılması, toplumun bilinçlendirilmesi ve bu konudaki bilgilerin düzenli bir şekilde derlenmesi amacıyla bir araya geldik.

Bu çalışmalarda derlenen bilgiler günümüz tıp anlayışıyla birlikte sistematik bir hale getirildikten sonra vaka üzerinde deney, gözlem (klinik çalışmalar) uygulamaları düşünmekteyiz.

Sistematik hale getirilmeyen geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri, sağlık mevzuatına ve yönetmeliğine uymayacağından  yapılacak çalışmalarda bu hassasiyet üzerinde durulacaktır.

Bazı tedavi yaklaşımları kişilerin barındıkları farklı ekosistemden dolayı farklı yöntemlerle icra edilebilmektedir. Bizler ise insanların hasta olmalarını engelleyecek ve sağlıklı yaşamlarının sürdürebilirliğini sağlayacak, minimum hasarla insanları tedavi edecek yöntemleri herkesin ulaşabileceği ve faydalanabileceği hale getirmeyi hedefliyoruz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed